Pomocnik montera markiz i rolet zewnętrznych (k/m) – Niemcy

Oferta pracy dodana przez: Ase Cp Personal, w kategorii: Praca fizyczna

Oferta pracy dodana przez: Ase Cp Personal, w dniu: 2021-10-13

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Emsbüren (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:

  • Prace pomocnicze przy montażu markiz tarasowych i rolet zewnętrznych
  • Proste prace przy użyciu narzędzi

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Zdolności techniczne i manualne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, brak lęku wysokości
  • Komunikatywny język angielski lub niemiecki
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie między 12 € a 14 € brutto/h w zależności od doświadczenia - zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie
  • Przyjazny system zaliczek
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
  • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie za 61 € tygodniowo
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Kontakt

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Concept Plus Sp. z o.o.

Rzeszów, ul. Grottgera 26

35-005 Rzeszów

Tel. kom. 504 969 105

E-mail      ase@cp-personal.com

Tel.          17 878 70 26

                17 862 20 26

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Emsbüren

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 504969105, E-mail: ase@cp-personal.com

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl