Operator maszyn (k/m) - Produkcja rolet zewnętrznych – Niemcy

Oferta pracy dodana przez: Ase Cp Personal, w kategorii: Pozostałe

Oferta pracy dodana przez: Ase Cp Personal, w dniu: 2021-10-13

Agencja Pracy Concept Plus GmbH poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Ahaus (Nadrenia-Północna Westfalia )

Zakres obowiązków:

  • Ustawianie parametrów oraz obsługa maszyn do produkcji rolet zewnętrznych
  • Nadzorowanie procesów produkcji zgodnie z wytycznymi, unikanie zastojów
  • Przeprowadzanie drobnych prac konserwacyjnych oraz napraw
  • Przenoszenie gotowych produktów do odpowiednich pojemników

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w zakładzie przemysłowym oraz zdolności technicznych
  • Rzetelność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w grupie
  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego – wymóg konieczny
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Prawo jazdy kat. B

Na co możesz liczyć z naszej strony:

  • Zatrudnienie na dłuższy okres
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 12 € brutto/h + dodatki
  • Osoby doświadczeniem technicznym lub wyuczonym zawodem pokrewnym – od 13,50 € brutto/h
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Różnorodne możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Komfortowe zakwaterowanie
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Kontakt

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Concept Plus Sp. z o.o.

Rzeszów, ul. Grottgera 26

35-005 Rzeszów

Tel. kom. 504 969 105

E-mail      ase@cp-personal.com

Tel.          17 878 70 26

                17 862 20 26

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Ahaus

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 504969105, E-mail: ase@cp-personal.com

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl