PRO Efekt - wykończenia i remonty Rzeszów

Sąsiad zalał Ci mieszkanie? Dzieci postanowiły przyozdobić Twoje ściany kredkami? Planujesz przeprowadzić generalny remont mieszkania? Poszukujesz specjalisty, który zajmie się malowaniem, szpachlowaniem, gipsowaniem lub tapetowaniem pomieszczeń w Twoim domu? Możemy Ci pomóc!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy profesjonalistami, którzy podejmują się różnych prac remontowych. Do naszych usług zaliczyć możemy:

- malowanie mieszkania,

- szpachlowanie mieszkania,

- tapetowanie,

- ocieplaniem domu,

- zabudowy karton-gips

-adaptacje poddaszy

-układanie glazury

-układanie paneli

-masy, tynki dekoracyjne (stiuki, farby strukturalne, trawertyn, efekty miedzi, rdzy, betony dekoracyjne, glinka, farba zen,)

-przeróbki elektryczne, hydrauliczne

-sztukateria

-montaż okien i drzwi

-montaż parapetów

Oraz wszelkie inne prace wykończeniowe niewymienione powyżej.

Świadczone przez nas usługi charakteryzują się tanimi kosztami. Współpracujemy z licznymi hurtowniami, dzięki czemu mamy możliwość pozyskania materiałów potrzebnych do przeprowadzenia generalnego remontu ze sporymi rabatami. Z nami zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale również czas! Jeśli nie masz głowy do kupowania farby, gładzi szpachlowej itp. to wystarczy, że nam o tym powiesz. Sami zajmiemy się kupnem materiałów, przedstawimy Ci faktury, dzięki czemu będą Państwo mieli pewność rzeczywistych kosztów nabytego przez nas towaru.

Najlepsi malarze w Rzeszowie

Jesteśmy doświadczonymi malarzami, którzy znają się na swojej pracy. Do zlecenia podchodzimy z pełną powagą i odpowiedzialnością. Cenimy sobie zadowolenie klienta i dlatego swoje prace wykonujemy bardzo dokładnie, tak, aby efekt był satysfakcjonujący. Do naszych zadań należy:

- gruntowanie ścian,

- zdzieranie starego podłoża ze ściany,

- malowanie ścian,

- malowanie sufitów,

- malowanie drzwi,

- malowanie grzejników oraz rur.

Posługujemy się zarówno farbami emulsyjnymi jak i akrylowymi, lateksowymi czy olejnymi. Zawsze służymy również profesjonalną poradą! Podpowiemy, jaki rozwiązania można zastosować do Państwa pokoju, korytarza, kuchni czy łazienki, aby nadać im niepowtarzalnego wyglądu, który zachwyci wszystkich gości.

Szpachlowanie ścian i sufitów

Zajmiemy się również szpachlowaniem Państwa ścian oraz sufitów. Skuwamy stare tynki, kładziemy tynki gipsowe czy ozdobne. Jeżeli zajdzie taka potrzeba możemy również zająć się wyburzaniem jakiejś ściany. Naszym atutem jest z pewnością to, że dbamy o Państwa mieszkania. Chronimy podłogi przed uszkodzeniami, wynosimy Państwa meble z remontowanego pomieszczenia, a także gruz powstały z wyburzenia ściany. Jesteśmy grupą rzetelnych pracowników, którym z pewnością warto zaufać.

Tapetowanie

W ramach naszych usług malarskich możemy zająć się również tapetowaniem mieszkania. Zlecenie wykonamy tanio i profesjonalnie. Wytapetujemy Państwa kuchnie, korytarze, pokoje, łazienki, przedpokoje lub inne pomieszczenia. Efekt będzie bardzo estetyczny i cieszący oko właściciela mieszkania. Położona przez nas tapeta nie będzie zawierała śladów klejenia. Będzie ona dobrze położonym materiałem dekoracyjnym, który z pewnością będzie służył przez długie lata.

Zabudowy kartonowo gipsowe

Potrafimy wykonać typowe jak i nietypowe zabudowy k-g. Wszystko według koncepcji klienta projektanta. Służymy doradą i pomocą.

Adaptacje poddaszy

Mamy na swoim koncie wiele zaadoptowanych poddaszy. Posiadamy w tej kwestii ogromne doświadczenie. Nie ważne czy to dach 2 czy 4-spadowy rozwiążemy najtrudniejsze problemy dotyczące wykonania konstrukcji stelażu pod płyty k/g. Pracujemy na sprawdzonych materiałach oraz dajemy gwarancję na zminimalizowanie pęknięć. Hurtownie udzielają nam dobrych rabatów, dlatego materiał jest sporo tańszy, dlatego nie oszczędzamy na jego jakości.

Docieplamy wełną wdł życzenia klienta. Wykonujemy również ruszt przed ocieplaniem pianką poliuretanową.

Masy, tynki dekoracyjne

Uwielbiamy bawić się kolorem. Wydekorujemy Państwu każdy skrawek ściany. Uczęszczamy na wiele szkoleń dotyczących techniki i aplikacji farb, mas dekoracyjnych. Beton, trawertyn stiuk czy przeróżne efekty nie są nam obce. Posiadamy próbki, certyfikaty renomowanych firm. Odzywa się tutaj dusza artysty, która daje przeróżne i piękne efekty dekorowanych ścian czy przedmiotów.

Kompleksowe wykończenia łazienek

Wykonujemy remonty łazienek od skucia starych płytek, wylewek po biały montaż sanitarny. Wykonamy ogrzewanie podłogowe, przerobimy instalację c.o, wod-kan położymy glazurę osadzimy i obudujemy wannę zamontujemy brodzik i kabinę jak i również odpływ liniowy. Zostawimy łazienkę lśniącą i w pełni gotową do użytku.

Kompleksowe wykończenia domów i mieszkań

Jeśli zajdzie taka potrzeba położymy gładzie, pomalujemy, zrobimy zabudowy, wykończymy łazienki, ułożymy panele, położymy płytki, wstawimy drzwi i okna, przerobimy elektrykę i hydraulikę a przy okazji wyczyścimy i zostawimy w czystości.

Jesteśmy zgraną i doświadczoną ekipą. Mamy spore doświadczenie, ale przede wszystkim cechuje nas dokładność oraz czystość wykonywanej pracy. Po zakończeniu zlecenia wszystko wygląda lśniąco i porządnie. Cenimy przede wszystkim porządek w pracy.

Do zadań podchodzimy z wielkim sercem i zaangażowaniem, staramy się by byli Państwo jak najbardziej zadowoleni.

Bierzemy udział w wielu szkoleniach, wykonujemy własne próbki w celu udostępnienia ich Państwu.

Używane przez nas materiały są w pełni wartościowymi materiałami. Nie pracujemy na tanich i niepewnych, ponieważ bierzemy odpowiedzialność za wykonaną pracę, na którą udzielamy gwarancji. Potrafimy doradzić oraz dostosować materiał do państwa oczekiwań i związanych z tym kosztów.

Posiadamy profesjonalny sprzęt renomowanych firm. Sprawdzony i niezawodny.

Z nami zrobisz wszystko a my damy ci gwarancję pełnego zadowolenia.Aktualności pokaż wszystkie


Najnowsza realizacja - tapetowanie, malowanie i szpachlowanie

Najnowsza realizacja - tapetowanie, malowanie i szpachlowanie

2016-09-24

Najnowsza realizacja. W skład wykonanej usługi wchodziło:
- szpachlowanie ścian i sufitu,
- malowanie,
- tapetowanie jednej ze ścian,
- umeblowanie po wykonanej usłudze.

Zapraszamy do współpracy!

Pełna treść aktualności

Szybki kontakt:

665 302 032


Jesteś włascicielem tej firmy? Edytuj dane firmy