Sprzedawca Produktów Ubezpieczeniowych / pracownik biurowy

Oferta pracy dodana przez: Sciupa, w dniu: 2018-09-20

Pełna treść ogłoszenia:

Firma Agilea Fair Insurances

Obecnie prowadzrekrutacje na stanowisko:

Miejsce pracy : Rzeszów

Główne zadania:

- Obsługa klienta w placówce

- Badanie potrzeb klienta w zakresie ubezpieczeń

- Realizacje indywidualnych planów sprzedazy

- Budowanie relacji z klientami, brokerami oraz agentami

- Aktywne pozyskiwanie klientów

- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

- Dbanie o sprawny obieg dokumentów

- Raportowanie do przelozonego

Od wybranej osoby oczekujemy:

- Doswiadczenie w sprzedazy

- znajomosc rynku ubezpieczen

- determinację i nastawienie na realizacje celow sprzedazowych

- umiejetnosc obslugi urzadzen biurowych

- prawo jazdy kat. B

Ze swojej strony oferujemy:

- Stale wynagrodzenie + prowizje

 - pakiet benefitów

- premię w zaleznosci od osiaganych wynikow

-  prace w dynamicznym , mlodym zespole

-mozliwosc rozwoju i awansu

* Prosba o dolaczenie klauzuli do przetwarzania danych osobowych

* Cv wraz za zdjęciem proszę wysyłać na adres sciupa@op.pl

*  skontaktujemy się z wybranymi osobami

Miejsce pracy: Rzeszów

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Telefon kontaktowy: 734-449-839, E-mail: sciupa@op.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl