Specjalista ds. obsługi klienta

Oferta pracy dodana przez: Olga Z Milosci, w kategorii: Obsługa klienta

Oferta pracy dodana przez: Olga Z Milosci, w dniu: 2021-04-26

Pełna treść ogłoszenia:

Firma B2Wed zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalista do spraw obsługi klienta.

Zakres obowiązków:
- telefoniczna i mailowa obsługa klienta,
- wyjaśnianie wątpliwości klientów oraz dobór optymalnych rozwiązań,
- wsparcie dla klientów korzystających ze sklepu internetowego,
- wystawianie faktur,
- dbanie o kompleksową i terminową obsługę zgłoszeń

Wymagania:
- dokładność,
- sumienność,
- zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- zdolności organizacyjne i interpersonalne,
- umiejętność nawiązywania kontaktów i budowę relacji z klientem,
- otwartość na nowe zagadnienia,
- chęć poszerzania wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w młodym i dynamicznym zespole,
- umowę o pracę,
- możliwość rozwoju,
- przyjazną atmosferę.

CV prosimy wysyłać na adres: olga@z-milosci.pl

Prosimy o obowiązkowe zawarcie w klauzuli: Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę B2Wed Sp.z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl