Pracownik Cukierni

Oferta pracy dodana przez: Administracja Icequeenmagdagessler, w kategorii: Gastronomia i hotelarstwo

Oferta pracy dodana przez: Administracja Icequeenmagdagessler, w dniu: 2021-03-18

Cukiernia w Rzeszowie poszukuje pracowników na stanowisko sprzedawca wyrobów cukierniczych:

Oferujemy:

* uczciwe i przejrzyste warunki zatrudnienia;

* szkolenie wdrażające;

* szkolenia oraz możliwość rozwoju;

* wynagrodzenie 15zł netto za godzinę;

* pracę w super atmosferze;

Wymagania :

* wysoka motywacja do pracy;

* zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność;

* energiczność, pozytywne nastawienie do klientów;

* dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w weekendy;

* aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna;

* doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane;

* umiejętność pracy w zespole;

* wysoka kultura osobista oraz przyjemna aparycja;

* uczciwość;

* dbałość o estetyczny wygląd i prawidłową ekspozycję asortymentu;

* podtrzymywanie dobrego wizerunku firmy

Obowiązki:

* profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy;

* uśmiech i życzliwe doradztwo;

* dbałość o porządek w miejscu pracy;

* sporządzanie zamówień;

* dbałość o odpowiednią ekspozycję towaru;

Prosimy o przesłanie CV na maila administracja@icequeenmagdagessler.pl

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami.

Miejsce pracy: Rzeszów

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Email: administracja@icequeenmagdagessler.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl