Pracownik administracyjno - magazynowy

Oferta pracy dodana przez: Mpokrzywa Rmdy, w kategorii: Administracja biurowa

Oferta pracy dodana przez: Mpokrzywa Rmdy, w dniu: 2023-09-18

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentów do skanowania
  • skanowanie dokumentów oraz wizualna kontrola jakości skanu
  • weryfikacja, oznaczanie i archiwizowanie przetworzonych grup dokumentów
  • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy oraz czyszczenie skanera

Wymagania

  • transport we własnym zakresie
  • doświadczenie w pracy z wysokowydajnymi skanerami
  • biegłość w obsłudze komputera
  • zdolności manualne
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową z polską agencją pracy
  • długofalowa współpraca
  • wynagrodzenie 13 euro brutto/h
  • praca na II zmiany od poniedziałku do piątku
  • zapewnione zakwaterowanie
  • lokalizacja: Niemcy, Berlin
  • opieka polskiego konsultanta Remedy

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Berlin

Wynagrodzenie: 13 euro brutto/h

Wymiar czasowy pracy: Dodatkowa / sezonowa

Forma zatrudnienia: Inny

Telefon kontaktowy: 887 762 200, E-mail: kontakt@rmdy.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl