Poszukujemy pracowników na stanowiska spedytorów

Oferta pracy dodana przez: Express Heroes sp.z.o.o., w dniu: 2022-09-01

Firma EXPRESS HEROES działająca w branży transportu międzynarodowego na terenie UE poszukujepracowników na stanowisko: Spedytor transportu miedzynarodowego

 Zakres obowiązków:
Organizowanie i koordynowanie transportów zgodnie z potrzebami klienta oraz standardami firmy
Obsługa giełd transportowych
Poszukiwanie przewoźników oraz zleceń spedycyjnych

Wymagania:
Znajomość przynajmniej jednego języka obcego (EN-DE-FR-ES)
Samodzielność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Praca od poniedziałku do piątku

Doświadczenie nie jest wymagane, przyjazny zespol wszystkiego nauczy
mile widziani kandydaci z Ukrainy, Białorusi

w zespole swobodnie porozumiewamy się również w języku ukraińskim, rosyjskim, angielskim

Miejsce pracy: Rzeszów

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Telefon kontaktowy: 500161847, E-mail: isamara@expressheroes.eu

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl