Opiekun klienta w branży Finanse i Prawo

Oferta pracy dodana przez: Carlopobuta1, w kategorii: Obsługa klienta

Oferta pracy dodana przez: Carlopobuta1, w dniu: 2023-09-19

Pełna treść ogłoszenia:

Oferta pracy: Opiekun klienta w branży Finanse i Prawo
📍 Lokalizacja: Rzeszów, Nowe Miasto
🌟 W związku z otwarciem naszej nowej lokalizacji Centrum Inwestycyjne – Nieco Więcej Sp.z o.o. oraz Fundacja Nieco Więcej poszukuje do swojego zespołu, ambitnych osób, które będą, zdeterminowane do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności w zakresie prawa finansowego oraz finansów osobistych. Niesiemy pomoc osobom poszkodowanym przez instytucje finansowe.
Zakres obowiązków:
- Elektroniczna obsługa klienta oraz prowadzenie korespondencji mailowej.
- Przyjmowanie i rejestrowanie zapytań oraz zgłoszeń od klientów.
- Obsługa klientów od początku do końca procesów.
- Spotkania z lokalnymi klientami w siedzibie biura.
- Wprowadzanie danych do systemów informatycznych.
- Współpraca z innymi działami w ramach realizowanych zadań.
Co oferujemy:
- Pracę w nowoczesnym biurze w Rzeszowie, w dzielnicy Nowe Miasto.
- Możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiej gamie szkoleń branżowych i psychologii sprzedaży.
- Ponadprzeciętne wynagrodzenie prowizyjne.
- Miłą atmosferę pracy w zespole, który stawia na współpracę i rozwój.
- Dopasowaną do potrzeb umowę (B2B, Zlecenie + wskazówki optymalizacji podatkowej)
Oczekiwania:
- Zainteresowanie branżą finansów i prawa.
- Dobra organizacja własnej pracy i zaangażowanie.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Chęć ciągłego rozwoju i nauki.
- Biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office.
- Doświadczenie w obsłudze klienta.
- Doświadczenie w rozmowach telefonicznych.
Doskonały kandydat:
- Były pracownik instytucji finansowych pracujący na co dzień bezpośrednio z klientem,
- Były pracownik kancelarii prawnych z doświadczeniem w obsłudze klienta,
- Zdeterminowany i zaangażowany sprzedawca, który docenia walory pracy na prowizji.
Jeżeli czujesz, że to oferta skierowana właśnie do Ciebie, nie zwlekaj!
Wyślij swoje CV na adres: cp@niecowiecej.pl z dopiskiem "CV – (Imię Nazwisko swoje.)".
Prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 922 z późn. zm.)."

Miejsce pracy: Rzeszów

Wynagrodzenie: 6000 - 30 000

Forma zatrudnienia: Inny

Telefon kontaktowy: +48668675740, E-mail: cp@niecowiecej.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl