Operator maszyn

Oferta pracy dodana przez: Praca Grhpolska, w kategorii: Produkcja

Oferta pracy dodana przez: Praca Grhpolska, w dniu: 2018-10-05

Agencja Pośrednictwa GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje dla swojego klienta kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych oraz zapewnienie ciągłości ich pracy
  • Ustawianie oraz wczytywanie odpowiedniego programu
  • Bieżąca kontrola jakości

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, minimum zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Szkolenie przygotowawcze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą linku: http://grh-polska.talentbase.pl/cp/j/9310/s/597/operator-maszyn

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Łąka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 508557578

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl