Monter sieci światłowodowych

Oferta pracy dodana przez: J Bawor Fibrain, w kategorii: Praca fizyczna

Oferta pracy dodana przez: J Bawor Fibrain, w dniu: 2020-11-02

Pełna treść ogłoszenia:

Aktualnie poszukujemy:

Montera sieci światłowodowych

Miejsce pracy:

Głogów Małopolski, ul. Innowacyjna 13

Zadania:

- Uczestniczenie w realizacji projektów zagranicznych (Francja, Niemcy) dotyczących prac związanych z instalacją kabli światłowodowych w sieciach napowietrznych, kanalizacjach czy obiektach przemysłowych,

- Usługi spawania światłowodów oraz przeprowadzanie pomiarów światłowodowych,

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie techniczne,

- Mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej,

- Znajomość języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego będzie dodatkowym atutem,

- Dyspozycyjność i chęć do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

- Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,

- Projekty krajowe: płaca podstawowa + premia zadaniowa,

- Projekty zagraniczne: wynagrodzenie według stawek zagranicznych (od 6 000 PLN),

- Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące umiejętności sprzedaży i wiedzę techniczną,

- Dostęp do najnowszych technologii sieciowych,

Kontakt:

Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres email: praca@varioedge.pl z nagłówkiem e-maila w postaci:

Kandydatura [ROG-2/DW/20] imię i nazwisko, stanowisko: Monter sieci światłowodowych

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV

ZGODA 1 (wymagana):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VARIOEDGE Sp. z o.o. z siedzibą w Głogowie Młp., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Oraz:

ZGODA 2 (nieobowiązkowa):

„Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych przez VARIOEDGE Sp. z o.o. z siedzibą w Głogowie Młp.”

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Głogów Małopolski

Wynagrodzenie: od 6000,00

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 697 397 401, E-mail: praca@varioedge.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl