Monter rusztowań

Oferta pracy dodana przez: G Bieniek Stipunited, w kategorii: Praca fizyczna

Oferta pracy dodana przez: G Bieniek Stipunited, w dniu: 2019-09-17

STIP UNITED Sp. z o.o. prowadzi projekty podwykonawcze w kraju jak i za granicą w branży przemysłowej, mechanicznej, budownictwie, logistyce, oraz produkcji. STIP UNITED Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12.771.

Miejsce pracy: Holandia/ Belgia/ Niemc

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Montaż i demontaż rusztowań przemysłowych

OCZEKUJEMY:

  • VCA/SCC 18 (jeżeli nie posiadasz certyfikatów - pomożemy Ci je uzyskać)
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane doświadczenie

GWARANTUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Długoterminowe projekty;
  • Legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem;
  • Możliwość rozwoju oraz awansu;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę

Wyślij do nas swoje CV lub zadzwoń aby dowiedzieć się więcej

Tel. 600466600

e-mail: p.zmuda@stipunited.com

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Holandia

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Telefon kontaktowy: 600466600, E-mail: p.zmuda@stipunited.com

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl