Kierownik Robót Elektrycznych

Oferta pracy dodana przez: Grupa590, w dniu: 2020-12-10

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad powierzonymi robotami elektrycznymi;
  • Koordynacja prac brygad elektrycznych na budowach,
  • Nadzór nad harmonogramami realizacji robót.
  • Szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji wraz z wykonaniem/weryfikacją przedmiarów
  • Wycena, analiza i kosztorysowanie robót elektrycznych oraz ich optymalizacja
  • Nadzorowanie budżetu w zakresie elektryki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (w specjalności uprawniającej do uzyskania uprawnień budowlanych – elektrycznych bez ograniczeń )
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w bezpośrednim nadzorze nad wykonywaniem prac instalacyjnych
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń
  • Znajomość obowiązujących norm technicznych i przepisów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność – praca na terenie PL oraz UE
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie z polską umową o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach
  • Możliwość rozwoju poprzez pracę z międzynarodowymi klientami
  • Niezbędne narzędzia pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Email: a.maciolek@grupa590.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl