Kierownik montażu/ Kierownik budowy

Oferta pracy dodana przez: A Kniolek Ricg, w kategorii: Budowa / Remonty

Oferta pracy dodana przez: A Kniolek Ricg, w dniu: 2022-11-04

Dla naszego Klienta, firmy odgrywającej znaczącą rolę w sektorze produkcji i sprzedaży urządzeń transportu bliskiego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Montażu

Rzeszów

(podkarpackie, lubelskie)

Zakres obowiązków:

  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót montażowych dźwigów zgodnie z dokumentacją techniczną i harmonogramem,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej i technicznej,
  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót,
  • udział w procesie przygotowywania i opracowywania dokumentacji wykonawczej i powykonawczej,
  • ścisła współpraca z Kierownikami budów i Inspektorami Nadzoru,
  • planowanie procesu montażu na budowie oraz nadzór nad jej przebiegiem od przygotowania do odbioru,
  • nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości,
  • sporządzanie planów i raportów realizacji,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientem,
  • wprowadzenie usprawnień poprawiających efektywność pracy podległych zespołów,
  • dbałość o przestrzeganie zasad BHP,
  • rozliczanie podległych zespołów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne- budownictwo lub elektryka,
  • uprawnienia budowlane instalacyjne,
  • znajomość programów: autoCAD, Ms Office,
  • solidność, dokładność,
  • predyspozycje do kierowania zespołem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku kierowniczym,
  • doświadczenie we współpracy z Generalnymi Wykonawcami, Inwestorem oraz podwykonawcami,
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym,
  • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • znajomość przepisów BHP,
  • znajomość prawa budowlanego i prawa pracy
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia SEP.

Klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość poszerzania zakresu kompetencji, również poprzez szkolenia zewnętrzne,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego oraz dofinansowanie pakietu medycznego
  • samochód służbowy, także do użytku prywatnego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 530 827 166, E-mail: a.kniolek@ricg.eu

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl