Kierowca C+E , uprawnienia HDS

Oferta pracy dodana przez: Pawel Sztyler, w kategorii: Pozostałe

Oferta pracy dodana przez: Pawel Sztyler, w dniu: 2018-08-09

Pełna treść ogłoszenia:

Kierowca C+E , uprawnienia HDS :

Opis stanowiska: transport materiałów budowlanych tj. kostki brukowej, kontenerów, maszyn, płyt drogowych oraz innych wraz z załadunkiem jak i rozładunkiem z wykorzystaniem dźwigu HDS,

Wymagania :

prawo jazdy kat. C+E (karta kierowcy),

ważne badania lekarskie, psychotesty,

kurs na przewóz rzeczy,

uprawnienia HDS,

doświadczenie na podobnym stanowisku,

odpowiedzialność i zaangażowanie, dyspozycyjność ,

Oferujemy:

atrakcyjne zarobki w oparciu o umowę o pracę + premie ,

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres pablotrans12@gmail.com . W temacie proszę podać stanowisko na jakie Państwo aplikują. Bądź kontakt telefoniczny pod numer tel:  669064951.

Bardzo proszę o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli informacyjnej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych przez firmę Usługi Transportowe Pablo Trans z siedzibą w 38-713 Lutowiska 70, odział 35-231 Rzeszów ul. Towarowa 12, w celu przeprowadzenia jak i przyszłych rekrutacji na wolne stanowiska pracy. Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Miejsce pracy: Rzeszów

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Telefon kontaktowy: 669064951, E-mail: pawel.sztyler@o2.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl