Inżynier Serwisu z jęz. francuskim

Oferta pracy dodana przez: Mateusz Szyndlauer Hssgroup, w kategorii: Inżynieria

Oferta pracy dodana przez: Mateusz Szyndlauer Hssgroup, w dniu: 2023-08-07

Rekrutujemy dla firmy, która w związku z rozwojem i uruchomieniem nowej komórki biznesowej na terenie Polski, rozbudowuje swój zespół zapraszając do stałej współpracy kolejnych fachowców - obecnie poszukujemy Mobilnego Inżyniera Serwisu z językiem francuskim. Nasz Klient specjalizuje się w realizacji indywidualnych projektów i zamówień w zakresie produkcji maszyn do cięcia plazmowego CNC.

Na Stanowisku Mobilnego Inżyniera Serwisu będziesz odpowiedzialny za uruchomienia maszyn oraz wszelkiego rodzaju działania związane z prewencją u Klientów z Francji i Belgii.

Twój zakres obowiązków:

  • Uruchamianie nowych maszyn w zakładach klientów na terenie Francji i Belgii
  • Diagnoza usterek, serwis, wymiana komponentów
  • Wykonywanie okresowych przeglądów i konserwacji
  • Prowadzenie szkoleń dla operatorów u Klientów
  • Prowadzenie dokumentacji powykonawczej
  • Bezpośredni kontakt z klientem

Nasze wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - najważniejszy jest zmysł techniczny i chęć do nauki
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Wykształcenie techniczne z zakresu mechaniki, mechatroniki, automatyki, elektroniki, elektryki lub pokrewnych kierunkowych
  • Znajomość budowy maszyn
  • Uprawnienia SEP (E1) do 1kv
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, systematyczność oraz wysoka kultura osobista

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, która rozszerzyła swoją działalność otwierając oddział w Polsce,
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze wraz systemem premiowym (premia za czas spędzony w rozjazdach u Klientów, premia świąteczna, premia za wyniki)
  • Samochód służbowy z możliwością korzystania prywatnie
  • Imprezy integracyjne
  • Dofinansowanie do szkoleń języka oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień
  • Udział w ciekawych międzynarodowych projektach

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 794569827, E-mail: mateusz.szyndlauer@hssgroup.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl