HANDLOWIEC

Oferta pracy dodana przez: Gastroforyou Rzeszow, w kategorii: Administracja biurowa

HANDLOWIEC

Oferta pracy dodana przez: Gastroforyou Rzeszow, w dniu: 2020-11-20

Dołącz do naszego zespołu na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY z branży HORECA. Wymagamy od Ciebie znajomości sprzętów gastronomicznych. Jeżeli pracowałeś jako kucharz, przedstawiciel branży spożywczej albo jesteś osobą kontaktową, która chce się kształcić w tym kierunku to praca jest dla Ciebie!
Opis stanowiska:
- nawiązywanie nowych oraz podtrzymywanie istniejących relacji handlowych z partnerami,
- realizacja zadań sprzedażowych,
- przygotowanie ofert, przyjmowanie zamówień i kontrola nad ich realizacją,
- analiza rynku oraz działań konkurencji,
- uczestnictwo w targach.
Wymagania:
- prawo jazdy kategorii B
- gotowość do podróży służbowych
- znajomość obsługi komputera,
- znajomość technik sprzedaży i negocjacji ,
- pasja w działaniu oraz wewnętrzna motywacja,
- umiejętność kształtowania dobrych i trwałych relacji handlowych i personalnych
Oferujemy:
- umowę o pracę,
- wysokie wynagrodzenie,
- premię sprzedażową,
- pracę w stabilnej firmie i pozycja na rynku,
- możliwość współpracy z młodym i dynamicznym zespołem,
- samochód służbowy,
- telefon służbowy oraz laptop,
- dobrą atmosferę 🙂
Chcesz poznać więcej szczegółów?
Zadzwoń: 530 855 155
CV podeślij na: gastroforyou.rzeszow@gmail.com

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: RZESZÓW

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 530855155

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl