Grafik komputerowy Rzeszów

Oferta pracy dodana przez: Wydawnictwo Grupa Dobry Dom, w dniu: 2022-04-04

Praca dla grafika w ogólnopolskiej firmie z branży wydawniczej/e-commerce!

Miejsce pracy: Rzeszów

Stanowisko: Grafik komputerowy

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie graficzne, przygotowanie do druku magazynów, materiałów reklamowych i katalogów branżowych
  • Projektowanie do sieci (social-media) i dla naszych sklepów internetowych (bannery, kampanie)
  • Obróbka graficzna powierzonych materiałów
  • Współpraca z redakcją i działem sprzedaży

 Wymagania:

  • Znajomość programów graficznych Adobe In Design /Adobe Photoshop, mile widziane doświadczenie
  • Zmysł estetyczny i kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość szybkiego podniesienia swoich umiejętności pod okiem doświadczonego zespołu
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Praca jednozmianowa

Przyłącz do naszego zespołu!

E-mail do wysyłki CV: wydawnictwo@grupadobrydom.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wydawnictwo Dobry Dom z siedzibą w Rzeszowie, ul. Litewska 10, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”.

Miejsce pracy: Rzeszów

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Email: wydawnictwo@grupadobrydom.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl