Członek Zarządu nadzorujący pion ekonomiczno-finansowy

Oferta pracy dodana przez: Grzegorz Mazgaj Bssokolow, w kategorii: Bankowość

Oferta pracy dodana przez: Grzegorz Mazgaj Bssokolow, w dniu: 2020-10-05

Rada Nadzorcza Banku Spółdzielczego w Sokołowie Małopolskim informuje o wszczęciu postępowania rekrutacyjnego na stanowisko CZŁONEK ZARZĄDU NADZORUJĄCY PION EKONOMICZNO - FINANSOWY

Miejsce pracy: Sokołów Małopolski

Opis stanowiska:

  • Udział w pracach Zarządu Banku,
  • Współudział w tworzeniu regulacji wewnętrznych Banku obejmujących zachodzące w nim procesy w sposób zapewniający wysoką skuteczność, bezpieczeństwo i zgodność z obowiązującymi przepisami prawa,
  • Nadzór nad bezpieczeństwem finansowym Banku, w tym nad zapewnieniem płynności finansowej, opracowywanie projektów wewnętrznych regulacji i procedur w zakresie powierzonych obszarów, kształtowanie oraz nadzór nad realizacją procesu zarządzania aktywami i pasywami, monitorowanie adekwatności kapitałowej Banku,
  • Nadzór nad zarządzaniem gotówką w Banku,
  • Nadzór nad procesem przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu,
  • Nadzór nad opracowaniem projektów podziału zysku lub pokrycia strat Banku.
  • Współudział w sporządzaniu projektów planów w zakresie nakładów inwestycyjno – remontowych oraz nadzór nad ich realizacją.
  • Nadzór nad sporządzaniem informacji o sytuacji ekonomiczno – finansowej Banku
    i przedkładanie jej Zarządowi i Radzie Nadzorczej.
  • Zapewnienie właściwej obsady kadrowej i ciągłości kadr o wysokich kwalifikacjach
    i kompetencjach w nadzorowanych obszarach funkcjonowania Banku.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe (potwierdzone świadectwem ukończenia szkoły średniej lub dyplomem ukończenia studiów wyższych, studiów podyplomowych), posiadać co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, 5-letnie doświadczenie w bankowości (potwierdzone świadectwami pracy, zaświadczeniem lub innym dokumentem o niezakończonych okresach zatrudnienia potwierdzających co najmniej 2-letni staż pracy na stanowiskach kierowniczych, 5-letni staż w bankowości),
  • Znajomość funkcjonowania rynku finansowego,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • Konsekwencja w dążeniu do celu, orientacja na wynik,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Samodzielność i dojrzałość biznesowa,
  • Wysoka kultura osobista oraz doskonała organizacja pracy,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w  oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazne środowisko pracy.

Oferta powinna zawierać:

1) list motywacyjny,

2) CV ze wskazaniem dotychczasowych miejsc pracy oraz wskazaniem głównych osiągnięć zawodowych,

3) odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych, studiów podyplomowych, świadectwa pracy, niezbędnych do realizacji celów i zadań określonych w ogłoszeniu rekrutacyjnym,

4) oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego i znajomości języka polskiego,

5) zaświadczenie o niekaralności w rozumieniu przepisów prawa karnego,

6) oświadczenie, że nie jest prowadzone przeciwko kandydatowi postępowanie karne lub postępowanie w sprawie o przestępstwo skarbowe,

7) oświadczenie, że kandydat nie spowodował udokumentowanych strat w miejscu pracy albo w związku z pełnieniem funkcji członka organu osoby prawnej,

8) oświadczenie, że na każde żądanie Banku kandydat jest obowiązany przedłożyć w terminie wskazanym dokumenty potwierdzające oświadczenia zawarte w ofercie,

9) klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bank Spółdzielczy w Sokołowie Małopolskim z siedzibą w 36-050 Sokołów Młp. przy ul. Rynek 4 zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/am się z obowiązkiem informacyjnym w zakresie ochrony danych osobowych przez Bank Spółdzielczy w Sokołowie Małopolskim.”

Dokumenty zgłoszenia potwierdzające wykształcenie, staż pracy, niekaralność, doświadczenie i osiągnięcia zawodowe kandydat dołącza w oryginałach lub kserokopiach. Kserokopie dokumentów, mogą być poświadczone przez kandydata. W takim przypadku w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej kandydat jest obowiązany do przedstawienia Komisji oryginałów lub urzędowych odpisów dokumentów, pod rygorem wykluczenia z dalszego postępowania kwalifikacyjnego. Informacja z Krajowego Rejestru Karnego nie może być wystawiona wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu do składania zgłoszeń do naboru.

Osoby spełniające powyższe wymagania, zainteresowane ww. stanowiskiem prosimy o złożenie oferty osobiście w Banku Spółdzielczym w Sokołowie Małopolskim przy ul. Rynek 4 lub listownie na adres:

Bank Spółdzielczy w Sokołowie Małopolskim

  1. Rynek 4

36-050 Sokołów Małopolski.

Oferta powinna być spakowana w 2 koperty: koperta zewnętrzna powinna być opatrzona adresem Banku, a koperta wewnętrzna opisem „Oferta na stanowisko Członek Zarządu nadzorującego Pion Ekonomiczno – Finansowy w Banku Spółdzielczym w Sokołowie Małopolskim”.

Termin składania ofert mija w dniu 19 października 2020 roku.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Banku pod nr telefonu
17 7729207.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Obowiązek informacyjny

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE L 119 z dnia 4 maja 2016 r.)), dalej zwanym „RODO”, informuję, iż:

  1. Administratorem Pani / Pana danych osobowy jest Bank Spółdzielczy w Sokołowie Małopolskim z/s 36-050 Sokołów Małopolski, ul. Rynek 4, zwany dalej Bankiem.
  2. Inspektorem ochrony danych w Banku Spółdzielczym w Sokołowie Małopolskim jest pracownik dostępny pod adresem: bank@bssokolow.pl
  3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 22¹ ust. 1 Kodeksu Pracy w związku z art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. tzw. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, dalej: RODO), w celu przeprowadzenia rekrutacji na dane stanowisko, wobec czego ich podanie jest dobrowolne, a ich niepodanie uniemożliwia udział w procesie rekrutacji. Dane te obejmują Pana/Pani imię (imiona) i nazwisko; Pana/Pani datę urodzenia; Pana/Pani miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); Pana/Pani wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
  4. Pani / Pana dane osobowe inne niż wymienione w punkcie 2 powyżej, mogą być przetwarzane zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - na podstawie udzielonej zgody, wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji na dane stanowisko, a przypadku wyrażenia przez Panią/Pana dodatkowej zgody, również w celu przyszłych rekrutacji przeprowadzanych przez Bank. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w powyższym zakresie jest dobrowolne, a Pani/Pana decyzja w tym zakresie nie może być podstawą negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie może stanowić przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia.
  5. Danych pozyskanych w procesie rekrutacji Bank nie będzie przekazywać podmiotom trzecim bez Pani / Pana zgody, chyba że zezwalają na to przepisy prawa.
  6. Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji na dane stanowisko tj. nie dłużej niż przez okres 3 miesięcy.
  7. Przysługuje Pani / Panu prawo do żądania od Banku sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, z uwzględnieniem uwarunkowań wynikających z RODO, ustawy – Kodeks pracy oraz innych przepisów prawa powszechnie obowiązujących.
  8. Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  9. Pani / Pana dane nie będą poddawane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji przez Bank, w tym profilowaniu.
  10. Przysługuje Pani / Panu prawo do uzyskania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu przez Bank.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Email: grzegorz.mazgaj@bssokolow.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl