Cukiernik

Oferta pracy dodana przez: Praca Assunto, w dniu: 2021-03-29

Cukiernik

Firma Rekrutacyjna Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, szuka pracownika na stanowisko:

Cukiernik
lokalizacja: Przemyśl/Rzeszów

Opis stanowiska:

Praca przy wytwarzaniu produktów cukierniczych i piekarniczych takich jak wyrób ciast i ciastek, pianek, makaronu, croissant i podobnych wyrobów.

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku cukiernika
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
  • pasja do pracy, pomysłowość i wyobraźnia

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i posiadanego doświadczenia
  • możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 794 796 324, E-mail: praca@assunto.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl