Szef kuchni - Kierownik gastronomii

Oferta pracy dodana przez: Hotel Jas Wedrowniczek, w kategorii: Gastronomia i hotelarstwo

Oferta pracy dodana przez: Hotel Jas Wedrowniczek, w dniu: 2024-03-10

Pełna treść ogłoszenia:

Szef kuchni – kierownik gastronomii

Restauracja Jaś Wędrowniczek w Rymanowie poszukuje doświadczonego, pełnego pasji Szefa Kuchni, którego specjalizacją będzie kuchnia polska z elementami kuchni międzynarodowej,
Twój zakres obowiązków
· Kreowanie menu i tworzenie receptur,
· Nadzór nad jakością dań i stałe utrzymanie standardów,
· Kontrola food cost,
· Kompleksowe zarządzanie zespołem,
· Tworzenie grafików pracy,
· Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania kuchni,
· Dbanie o najwyższą jakość, walory wizualne i czas serwowania dań
Nasze wymagania:
· Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
· Umiejętność przeprowadzania rekrutacji i szkoleń stanowiskowych w gastronomii,
· Kreatywność, pomysłowość, pasja,
· Dodatkowym atutem będzie znajomość kuchni regionu,
· Wysoka kultura osobista,
· Umiejętność pracy pod presją czasu,
· Dyspozycyjność i zaangażowanie
To oferujemy:
· Stałe zatrudnienie w firmie z 18-letnim doświadczeniem,
· Możliwość stałego rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach branżowych,
· Ciekawą pracę w pełnym pasji zespole,
· Atrakcyjne wynagrodzenie
Osoby zainteresowane rekrutacją i pracą w Jasiu Wędrowniczku prosimy o przesłanie CV na adres: justyna.szepieniec@jas-wedrowniczek.pl
Tel. 609 729 629

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Rymanów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 609 729 629, E-mail: hotel@jas-wedrowniczek.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl