Konsultant - wspracie klientów indywidualnych

Oferta pracy dodana przez: Maciej Pepek Workservice, w kategorii: Call Center

Oferta pracy dodana przez: Maciej Pepek Workservice, w dniu: 2019-04-14

Orange Polska to lider na rynku telefonii mobilnej i stacjonarnej w Polsce.
Sukces osiągamy dzięki bezpośredniej komunikacji i przyjacielskim relacjom w pracy. Aby być w czołówce stawiamy na dynamiczne działanie. Dzięki poszukiwaniu nowych inspiracji i uczciwemu podejściu do biznesu tworzymy przyszłość.
Trudno nam wymienić wszystkie korzyści wypływające z pracy z nami. Cenimy różnorodność, dostrzegamy różne potrzeby naszych pracowników i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. W Orange Polska wierzymy, że najważniejsi są ludzie, którzy tu pracują i wartości, jakie wnoszą do naszej firmy.

MIEJSCE PRACY: Rzeszów (centrum)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- call center inbound - ruch przychodzący,
- obsługa klientów indywidualnych,
- wsparcie techniczne dla klientów posiadających usługi stacjonarne,
- wychodzenie z tzw. inicjatywą sprzedażową, dosprzedaż usług
- dbanie o pozytywny wizerunek marki

CZEGO OCZEKUJEMY?

- komunikatywności,
- otwartości na wiedzę oraz doskonalenie posiadanych kompetencji,
- pewności siebie,
- zaangażowania w powierzone zadania,
- sprawnego posługiwaniami się komputerem smartfonami,
- dyspozycyjności (również popołudniami, w weekendy i święta)

CO OFERUJEMY?

- jasną i prostą ścieżkę kariery – możliwość awansu i podwyżek
- umowę o pracę (stawka podstawowa 15zł )
- profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy, za które otrzymasz wynagrodzenie (pon -pt 8-16)
- pracę w pełnym wymiarze etatu (możliwe 3/4 oraz możliwość pracy tylko popołudniami i wieczorami)
- pracę nowoczesnych pomieszczeniach o wysokim standardzie,
- dostęp do najnowocześniejszych technologii,
- pracę w młodym i zgranym zespole,
- dostęp do benefitów oferowanych przez Work Service S.A. (pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)

Miejsce pracy: Rzeszów

Wynagrodzenie: 2600

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl