Zastępca szefa kuchni

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Gastronomia i hotelarstwo

Pełna treść ogłoszenia:

Opis stanowiska pracy
Nowopowstająca Restauracja Podpromie w Rzeszowie zatrudni osobę na stanowisko:
Zastępca Szefa Kuchni
OPIS STANOWISKA:
Odpowiedzialny za pracę personelu w Dziale Kuchnia pod nieobecność Szefa Kuchni. Uczestniczenie i podejmowanie inicjatyw w opracowywaniu nowych receptur i przepisów gastronomicznych zgodnie ze standardami hotelu, mając na uwadze najwyższą jakość produktu. Kontrola i nadzór nad kosztami gastronomicznymi, higieną i porządkiem w Dziale Kuchnia.
PROFIL KANDYDATA:
minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku Zastępcy Szefa Kuchni, Szefa Zmiany lub sekcji dużej kuchni w hotelu sieciowym lub w renomowanej restauracji w Polsce lub za granicą;
wykształcenie kierunkowe;
dobra znajomość zagadnień gastronomicznych, funkcjonowania i prowadzenia dokumentacji HACCP, kalkulacji i ewidencji §dobra znajomość języka angielskiego;
samodzielność i dobra organizacja czasu pracy;
umiejętność zarządzania zespołem, także w sytuacjach kryzysowych;
wysoka kultura osobista.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.infopraca.pl/praca/zastepca-szefa-kuchni/rzeszow/14280575