Tester oprogramowania

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: IT

Poszukujemy kreatywnego pracownika na stanowisko Testera Oprogramowania w niezwykle dynamicznie rozwijającej się firmie ModulesGarden zajmującej się tworzeniem oprogramowania, integracją aplikacji oraz outsourcingiem zarówno dla firm jak i odbiorców indywidualnych z całego świata. Tworzymy i rozwijamy aplikacje dla największych i najbardziej innowacyjnych firm z branży web hostingowej oraz eCommerce.

Zadania:
✔ samodzielne przeprowadzanie testów oprogramowania
✔opisywanie i zgłaszanie błędów do zespołu programistów
✔ aktywne wspieranie procesu tworzenia oprogramowania

Wymagania:
✔ minimum 1-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania
✔ znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym zarówno w mowie jak piśmie
✔ znajomość jednego z bugtrackerów: GitLab/GitHub/JIRA
✔ znajomość zagadnień IT oraz branży web hostingowej
✔ kreatywność oraz umiejętność analizy problemów
✔ dokładność i samodzielność
✔ umiejętność współpracy w zespole oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane:
✔ znajomość PHP, MySQL, JavaScript oraz jQuery
✔ znajomość różnych procedur i metodologii testowania oprogramowania
✔ znajomość testów automatycznych
✔ certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności w zakresie testowania oprogramowania

Oferujemy:
✔ atrakcyjne wynagrodzenie
✔ możliwość szybkiego rozwoju oraz podejmowania nowych wyzwań zawodowych
✔ uczestnictwo w realizacji innowacyjnych projektów dla renomowanych marek na rynku międzynarodowym
✔ możliwość wykazywania się kreatywnością w realizacji wyznaczonych zadań
✔ ciekawą pracę pozbawioną rutyny i schematyczności
✔ pracę w młodym i zgranym zespole
✔ spotkania integracyjne
✔ bardzo dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę

Kandydatów prosimy o przesłanie krótkiego życiorysu, opisanie swojego doświadczenia zawodowego oraz swoich zainteresowań w formacie PDF na adres job@inbsgroup.com z dopiskiem „Tester oprogramowania”.

Oficjalna strona Firmy:
ModulesGarden

Dane Firmy:
INBS.Software
ul. Rejtana 36
Rzeszów 35-310
NIP: 8652468710
REGON: 180759700

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy: Rzeszów

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Email: job@inbsgroup.com

Żródło: http://www.rzeszowiak.pl/poszukujemy-kreatywnego-pracownika-na-stanowisko-testera-oprogramowania-w-9567127