Technolog Napraw - Inżynier Napraw APU / LRU / Komponentów

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Inżynieria

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowanie technologii remontu silnika lotniczego APU oraz technologii napraw jego komponentów,
  • Definiowanie niezbędnego wyposażenia linii remontowej,
  • Śledzenie i wprowadzanie zmian w dokumentacji remontowej,
  • Koordynacja wdrożenia zespołów na liniach remontowych,
  • Rozpatrywanie niezgodności powstałych w procesie remontowym,
  • Analizę przyczyn powstawania wad i ich skutków,
  • Wdrażanie ACE w obszarze inżynierii napraw,
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku mechanika lub pokrewne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku 0-2 lata
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Rozwinięta wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu procesów obróbki mechanicznej części lotniczych,
  • Znajomość budowy i zasad działania silników lotniczych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - minimum B1,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość technicznego języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość organizacji pracy zgodnie z wymaganiami PART-145,
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-napraw-inzynier-napraw-apu-lru-komponentow-rzeszow,oferta,5586187