SPRZĄTACZKA

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Praca fizyczna

SPRZĄTACZKA

Zakres obowiązków: SPRZĄTANIE POWIERZCHNI BIUROWEJ ORAZ SPRZĄTANIE POBUDOWLANE BIUR I MIESZKAŃ (ZAMIATANIE, ODKURZANIE, MYCIE OKIEN, PARAPETÓW I DRZWI, MYCIE GLAZURY).
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe
Inne wymagania:
CHĘĆ DO PRACY, SUMIENNOŚĆ, DOKŁADNOŚĆ. MILE WIDZIANE OSOBY DŁUGOTRWALE BEZROBOTNE LUB KORZYSTAJĄCE ZE ŚWIADCZEŃ MOPS/GOPS LUB NIEPEŁNOSPRAWNE

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: TKACKA 12, 35-101 Rzeszów,

Wynagrodzenie: od 1 100 PLN brutto

Wymiar czasowy pracy: Pół etatu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 600911740, E-mail: artes.biuro@gmail.com

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl