SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Logistyka i transport

Pełna treść ogłoszenia:

Wymagania pożądane
Wykształcenie:
średnie zawodowe, techniczne
Pozostałe wymagania
wymagana znajomość przynajmniej 1 języka obcego w stopniu komunikatywnym , znajomość podstawowych programów komputerowych , łatwość nawiązywania kontaktów , umiejętności negocjacyjne , mile widziana znajomość branży , wymagana znajomość rynku transportowego, samodzielność , dobra organizacja pracy. preferowana forma kontaktu - e-mail.
Zakres obowiązków:
obsługa zleceń spedycyjnych , organizacja przewozów krajowych międzynarodowych , pozyskiwanie nowych klientów , przygotowywanie ofert.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: PRZEMYSŁOWA 12/47, 35-105 Rzeszów

Wynagrodzenie: od 2 100 PLN + premia / prowizja

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 93165320, E-mail: REKRUTACJA@ECLOGISTIC.PL

Żródło: https://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?9f874c5b6a70f44082dde699f1d76974