Spedytor Międzynarodowy

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Logistyka i transport

Pełna treść ogłoszenia:

GŁÓWNE ZADANIA:
Budowanie i utrzymanie relacji z klientami i przewoźnikami
Organizacja i planowanie tras w transporcie międzynarodowym w oparciu o założenia budżetowe
Terminowa realizacja zleceń
Realizacja sprzedaży na każdym przypisanym pojeździe
Współpraca z kierowcami
OCZEKIWANIA:
Doświadczenie w pracy jako spedytor międzynarodowy
Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
Znajomość przepisów i zagadnień związanych z obszarem TSL
Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
UMIEJĘTNOŚCI INTERPERSONALNE:
Skuteczne rozwijanie oraz dbanie o relacje z kierowcami i klientami
Wysoka motywacja wewnętrzna
Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji i osiągania zamierzonych celów
Aktywność w działaniu
OFERUJEMY:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnymi premiami
Rozwój zawodowy, możliwość awansu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/spedytor-miedzynarodowy-rzeszow,oferta,5693492