Specjalista ds. sprzedaży systemów kasowo - komputerowych

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: IT

Pełna treść ogłoszenia:

Opis stanowiska:

realizacja planów sprzedaży
pozyskiwanie nowych Klientów z sektora MŚP na terenie Polski południowo –   wschodniej
rozwijanie sprzedaży do obecnych Klientów, budowanie relacji w oparciu o rzetelną   obsługę
prowadzenie prezentacji produktów, negocjacje kontraktów, nadzór nad ich realizacją
Zatrudnimy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:

min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy lub przedstawiciela   handlowego
wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: techniczne, informatyczne,   ekonomiczne,   matematyka
znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji   technicznej
komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów oraz pracy w grupie;
bardzo dobra umiejętność organizacji dnia pracy
prawo jazdy kat. B
Mile widziane:

znajomość rynku sprzedaży detalicznej i/lub branży HoReCa
znajomość systemów informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem
Oferujemy:

zatrudnienie po okresie próbnym na umowę o pracę w stabilnej giełdowej spółce   branży IT
pracę w sympatycznym i optymistycznie nastawionym gronie profesjonalistów
ścieżkę rozwoju kariery zawodowej
atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe plus premia)
niezbędne narzędzia  do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków
bogaty pakiet socjalny

Wynagrodzenie: atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe plus premia)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-sprzedazy-systemow-kasowo-komputerowych-rzeszow,oferta,5749028