Specjalista ds. Sprzedaży

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Sprzedaż Detaliczna / Handel

Pełna treść ogłoszenia:

Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie wyższe, kierunkowe (metalurgia, pokrewne)
  • minimum 2 lata doświadczenie zawodowego w sprzedaży w branży B2B, preferowane doświadczenie w sprzedaży w branży stalowej lub pokrewnej
  • samodzielność oraz doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej
  • biegła obsługa znajomości obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint)
Zakres obowiązków:
  • realizacja założonego budżetu sprzedaży
  • nawiązywanie kontaktów biznesowych oraz utrzymanie relacji z pozyskanymi klientami
  • opracowywanie ofert techniczno-handlowych
  • raportowanie wyników, analiza skuteczności i efektywności działań
Firma oferuje:
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • kursy językowe, dostęp do platformy e-learningowej oferującej bogaty katalog szkoleń
  • możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z ubezpieczenia grupowego oraz z karnetów sportowych, opieki medycznej
  • możliwość awansu wewnątrz firmy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: http://www.praca.pl/specjalista-ds-sprzedazy_1804916.html