Serwisant Oprogramowania Comarch ERP XL

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: IT

Pełna treść ogłoszenia:

Obowiązki

- obsługa serwisowa oprogramowania Comarch ERP XL,
- wprowadzanie modyfikacji, poprawek,
- identyfikowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów,
- generowanie raportów, wydruków,
- bieżące wsparcie i monitorowanie,
- tworzenie kopii zapasowych.

Wymagania

- doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku,
- bardzo dobra znajomość Comarch ERP XL i środowiska MS SQL,
- wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne bądź pokrewne,
- umiejętność analitycznego myślenia oraz organizacji pracy własnej.

Firma oferuje

- pracę zdalną w trybie Home Office w niepełnym wymiarze godzin,
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.gowork.pl/oferta/serwisant-oprogramowania-comarch-erp-xl,1NHvmCkUw2rdtptcGnSMYk,rzeszow