Regionalny Kierownik Operacyjny

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Obsługa klienta

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:
- planowanie oraz zarządzanie pracą zespołu Presellerów (w tym rekrutacja, szkolenie, kontrola) na wyznaczonym terenie
- zapewnienie rozwoju sprzedaży, dystrybucji, widoczności, komunikacji cenowej w punktach sprzedaży w oparciu o założenia projektu i cele biznesowe
- efektywne zarządzanie budżetem, powierzonymi zasobami, narzędziami sprzedażowymi , materiałami POS i środkami trwałymi
- koordynacja i prowadzenie działań promocyjnych w punktach sprzedaży detalicznej
- efektywna współpraca z Kierownictwem obsługiwanych obszarów sprzedaży
- systematyczne raportowanie pracy, prowadzenie wymaganej dokumentacji
- dbałość o wizerunek firmy i marek Klientów

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta (Przedstawiciel Handlowy, Koordynator ds. Promocji, Specjalista ds. Obsługi Klienta, Supervisor)
- czynne prawo jazdy kat. B oraz chęć pracy w terenie (możliwość częstych wyjazdów)
- umiejętność współpracy i budowania pozytywnych relacji biznesowych
- umiejętność koordynowania pracy innych osób
- aktualna książeczka sanepidowska
- znajomość programu Word i Excel
- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
- mile widziane doświadczenie w branży napojowej

Wybranej osobie oferujemy:
- pracę 5 dni w tygodniu (elastyczny grafik)
- niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy oraz telefon komórkowy
- udział w programach, szkoleniach umożliwiających rozwój zawodowy
- pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
- miłą atmosferę pracy oraz zdobycie cennego doświadczenia
- możliwość skorzystania z pakietu opieki medycznej oraz karty Multisport

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.olx.pl/oferta/rzeszow-regionalny-kierownik-operacyjny-CID4-IDoZRxO.html