Recepcjonistka / Recepcjonista

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Gastronomia i hotelarstwo

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:
odbieranie telefonów i łączenie rozmów
witanie klientów wchodzących do salonu
opieka nad klientami przebywającymi w salonie, podchodzenie, udzielanie podstawowych informacji
prowadzenie raportów dla działów,
umawianie klientów do serwisu
oferowanie klientom w sposób aktywny usług świadczonych przez naszą firmę (wynajem samochodów, holowanie, ubezpieczenia, itd.)
bieżąca kontrola posiadanych materiałów reklamowych i cenników
Od kandydatów oczekujemy:
wykształcenie średnie lub wyższe
umiejętności prowadzenia kilku procesów równolegle- podzielność uwagi
znajomości języków obcych (angielski, niemiecki)
znajomości obsługi komputera (MS Office, Excel, Internet, Poczta elektroniczna)
znajomość technik obsługi klienta
wysokiej kultury osobistej
kreatywności i samodzielności
bardzo dobra organizacja czasu pracy
prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
praca w młodym zespole i dobrej atmosferze,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premiowym,
dodatkowe systemy motywacyjne.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: http://www.praca.pl/recepcjonistka-recepcjonista_1929068.html