Recepcjonistka / Kelnerka Hotel Pod Borem

Oferta pracy dodana przez: Pakohotels, w dniu: 2020-08-05

Pełna treść ogłoszenia:

Obowiązki:

  • bieżąca organizacja i koordynacja pracy recepcji,
  • profesjonalna obsługa recepcji biura,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
  • Reprezentowanie hotelu. Bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa gości hotelowych.
  • Prezentacja oferty hotelu
  • Dokonywanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości
  • Rozliczanie pobytów gości hotelowych, wystawianie faktur
  • Udzielanie informacji oraz pomoc w rozwiązywaniu bieżących potrzeb gości

Do obowiązków pracownika należą również zadania pomocnika kelnera.

Oczekujemy:

  • doświadczenie minimum roczne
  • dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dobrej organizacji oraz wysokiej kultury osobistej,
  • znajomości obsługi komputera,
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie
  • znajomość języka ukraińskiego (wymagane)
  • Min dobra znajomość języka angielskiego
  • status studenta

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie,
  • pracę na 1/2 etatu z możliwością wypracowania większej ilości godzin,
  • Stałe wynagrodzenie
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 739906317, E-mail: biuro@pakohotels.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl