RADCA PRAWNY do Agencji Pracy

Oferta pracy dodana przez: Pakohotels, w dniu: 2020-06-18

Pełna treść ogłoszenia:

Który będzie odpowiedzialny za następujące zadania:
· Wydawanie opinii prawnych, udzielanie ustnych porad i konsultacji prawnych w zakresie stosowania prawa powszechnie obowiązującego;
· Przygotowywanie oraz opiniowanie projektów umów, porozumień zawieranych przez Spółkę;
· Analiza dokumentów prawnych, weryfikacja zgodności zapisów umów oraz dokumentacji prawnej z przepisami prawa;
· Wyszukiwanie oraz przegląd interpretacji, orzeczeń na potrzeby pojawiające się w Spółce;
· Wsparcie prawne działów firmy w bieżącej działalności operacyjnej.
· kontrola formalno-prawna dokumentacji związanej z obsługiwanym obszarem, tj. umów zawieranych przez Spółkę, przygotowywanie opinii prawnych, pism administracyjnych i zaangażowanie w ustalanie stanu faktycznego procesów z obsługiwanego zakresu
· sporządzanie raportów, zestawień zgodnie z wytycznymi Zarządu
· bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych i orzeczeniach sądowych

Idealny kandydat jest osobą myślącą nieschematycznie (out of box), otwartą na zmienność, nowości, potrafiącą zmieniać swój sposób działania i myślenia w zależności od sytuacji (self-disruptive leader), w jasny i zrozumiały sposób porządkującą proces. Jednocześnie potrafiącą w jasny sposób formułować swoje myśli, przekazywać konstruktywny feedback oraz empatycznie dbać o komfort rozmówcy. Oczekujemy, że wybrany kandydat będzie umiał wyznaczyć strategię zgodną z potrzebami biznesowymi grupy i przedstawić ją odpowiednio w formie opinii prawnej.

📍Nasze wymagania merytoryczne są następujące:
· Czynny wpis na listę radców prawnych;
· Znajomość przepisów prawa cywilnego, handlowego i podatkowego;
· Odpowiedzialność, sumienność, umiejętność analitycznego myślenia oraz doskonała organizacja pracy
· Mile widziane: znajomość prawa budowlanego, przepisów o zatrudnianiu cudzoziemców w Polsce, przepisów RODO, KSH oraz branży APT.

Radca prawny po aplikacji

Radca prawny do obsługi Agencji Pracy , sp. z o o, sp. komandytowej.

kontrola formalno-prawna dokumentacji związanej z obsługiwanym obszarem, tj. umów zawieranych przez Spółkę, przygotowywanie opinii prawnych, pism administracyjnych i zaangażowanie w ustalanie stanu faktycznego procesów z obsługiwanego zakresu

sporządzanie raportów, zestawień zgodnie z wytycznymi Zarządu

bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych i orzeczeniach sądowych

uprawnienia radcy prawnego lub adwokata oraz co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w kancelarii prawnej, w zakresie obsługi spółek deweloperskich lub jako in house layer w takiej spółce

znajomość i umiejętność praktycznego zastosowania kodeksu cywilnego oraz ustawy deweloperskiej

znajomość i umiejętność praktycznego zastosowania prawa lokalowego, przygotowywanie umów o zarządzanie i administrowanie obiektami

umiejętności i doświadczenie w zakresie mediacji oraz negocjacji kontraktów i sporów z kontrahentami

umiejętność sporządzania analiz i opinii prawnych na potrzeby prowadzonej działalności w obsługiwanym obszarze

inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania

umiejętność pracy w zespole

bardzo dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne

W zamian oferujemy:
· Stabilne zatrudnienie;
· Umowę o zlecenie lub B2B;
· Praca na 1/5 etatu (1 dzień w tygodniu) w siedzibie Spółki;
· Prywatną opiekę zdrowotną;
· Ubezpieczenie na życie;
· Międzynarodowe środowisko pracy
· Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole

Miejsce pracy: Rzeszów

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Telefon kontaktowy: 666102785, E-mail: cv@pakogroup.com

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl