Pracownik inwentaryzacji za granicą - Kierowca

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Praca fizyczna

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:
• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych
• Obsługa urządzeń do skanowania towarów
• Pełnienie roli kierowcy podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą

Wymagania od kandydatów:
• Prawo Jazdy kat. B
• Umiejętność obsługi komputera
• Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu
• Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli niekaralności)

Zapewniamy:
• Samochód
• Umowę zlecenie
• Zakwaterowanie

• Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu

Wynagrodzenie: od 200 PLN do 215 PLN netto za inwentaryzację (ok. 8 – 10 godzin pracy)

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Żródło: https://www.infopraca.pl/praca/pracownik-inwentaryzacji-za-granica-kierowca-rzeszow/rzeszow/14196980