Pracownik Działu Kas i Punktu Obsługi Klienta

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Obsługa klienta

Pełna treść ogłoszenia:

Opis stanowiska:

Praca na ww. stanowisku polega między innymi na obsłudze kasy fiskalnej i terminala płatniczego, sprawdzaniu zgodności artykułów z opakowaniem oraz obsługą reklamacji w Punkcie Obsługi Klienta.

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprzejmość i zorientowanie na klienta
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych
  • Komunikatywność
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • Uczciwość i odpowiedzialność
  • Znajomość przepisów prawa konsumenckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego
  • Osobom z potencjałem – możliwość rozwoju i awansu
  • Pakiet socjalny, min. prywatna opieka medyczna

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: : Rzeszów Podkarpacka 4

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: http://www.praca.pl/pracownik-dzialu-kas-i-punktu-obslugi-klienta_1763507.html