Pracownik biurowy

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Administracja biurowa

Pełna treść ogłoszenia:

Opis stanowiska:

Przedsiębiorstwo produkcyjno handlowo usługowe poszukuje pracownika biurowego do obsługi klientów.

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za: wszelkie sprawy administracyjne związane z prowadzeniem biura, zarządzanie obiegiem dokumentów, wystawianie faktur, realizacja zleceń transportowych, telefoniczna i mailowa obsługa klientów.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • praktyczną znajomość programów Microsoft: Word i Excel
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej
  • komunikatywność
  • ustabilizowana sytuacja rodzinna
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Wynagrodzenie: Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-biurowy-rzeszow,oferta,5605799