Pakowaczka/Pakowacz

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Praca fizyczna

Pełna treść ogłoszenia:

Obowiązki:

Praca polega na pakowaniu na tacki gotowych, surowych wyrobów mięsnych. Stanowisko nie wymaga doświadczenia ani znajomości jęz. niemieckiego (praca w polskojęzycznym zespole).Jest to praca w temp. od 0C do +2C, przy taśmie, w pozycji stojącej, na 2 zmiany.

Wymagania:

Stan zdrowia pozwalający na pracę w temp. od 0C do +2C w pozycji stojącej.

Oferujemy:

- niemiecka umowa o pracę (pierwsza na 0,5 roku, kolejna na czas nieokreślony)- opieka polskiego koordynatora- dla chętnych zakwaterowanie w hotelu robotniczym, odpłatne- możliwość awansu.
Umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Niemcy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.gowork.pl/oferta/pakowaczka-pakowacz,1SXR5omqYEAuQGBbOac3dT,rzeszow