OPERATOR URZĄDZEŃ SPECJALNYCH

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Produkcja

Pełna treść ogłoszenia:

Zadania:
- Przygotowywanie wyrobów do obróbki cieplnej
- Transport materiałów potrzebnych do wykonywanych prac
- Obsługa pieca oraz urządzeń do procesów specjalnych
- Kontrola jakości wykonywanych detali
- Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
- Prace porządkowe przy stanowisku pracy

Nasze oczekiwania:
- Wykształcenie średnie techniczne
- Znajomość rysunku technicznego
- Znajomość obsługi komputera
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Zdolności manualne
- Dokładność, odpowiedzialność, sumienność

My oferujemy:
- Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Umowę o pracę tymczasową na cały etat
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Wypłatę zawsze w terminie
- Pełny pakiet socjalny
- Możliwość podjęcia długoterminowej współpracy oraz podnoszenie kwalifikacji

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Rzeszów Jasionka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 506 221 245

Żródło: https://www.infopraca.pl/praca/operator-urzadzen-specjalnych/rzeszow/14297479