Konsultant telefoniczny w Orange- Połączenia przychodzące i wychodzące

Oferta pracy dodana przez: Iwona Smolkowska Workservice, w kategorii: Call Center

Oferta pracy dodana przez: Iwona Smolkowska Workservice, w dniu: 2017-08-22

Jeżeli szukasz pracy z przyjemną atmosferą, elastycznym grafikiem i możliwością rozwoju, oraz chciałbyś pracować w firmie WORK SERVICE S.A., która świadczy usługi dla największego operatora telekomunikacyjnego w Polsce:
Orange Polska - podejmij wyzwanie i dołącz do nas!

Poszukujemy osób na stanowisko:
Doradca Klienta - połączenia przychodzące
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA,
DOŚWIADCZENIE ZDOBYWASZ DZIĘKI NAM !!!

Wymagania:

  • Dobrej znajomości obsługi komputera oraz umiejętność szybkiego pisania
  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • Poprawnej dykcji
  • Komunikatywności

Obowiązki:
-Przedłużanie umów z klientami
-budowanie długofalowych relacji
-dbanie o pozytywny wizerunek Firmy.
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe (13 zł brutto + premie)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • 3/4 etatu z możliwością dopełnienia
  • Pakiet szkoleń  - wstępne oraz produktowe
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość awansu i rozwoju
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • Możliwość skorzystania z benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie medyczne)

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gdańsk Główny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 501 242 021

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl