Kucharka, praca sezonowa

Oferta pracy dodana przez: Step to Work , w dniu: 2018-07-03

Pełna treść ogłoszenia:

Agencja Pracy Step to Work( wpis 18393) poszukuje KUCHARKI

Miejsce: bar gastronomiczny, Makowo ( Warmińsko- Mazurskie)

Termin: od teraz– 15/09/18

Wynagrodzenie: 11,81 zł/godz. netto

Zakwaterowanie/wyżywienie: gratis

Obowiązki: przygotowanie pierwszych, drugich dań( pierogi,

zupy, mięsne dania, kuchnia domowa)

Wymagania:  kobiety do 50 lat, doświadczenie w pracy

 na kuchni ( kucharka, pomoc kuchenna), dobry stan zdrowia

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Iława

Wynagrodzenie: 3 306 PLN netto/ miesięcznie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 537983929, E-mail: kontakt@steptowork.com.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl