Kierowca kat. C

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Logistyka i transport

Pełna treść ogłoszenia:

GRUPA KAPITAŁOWA „SPECJAŁ”

Ogólnopolski dystrybutor artykułów spożywczych wiodących producentów krajowych i zagranicznych zatrudni na stanowisko:

Rzeszów, ul. Ciepłownicza 8
Praca na wyznaczonym obszarze województwa

Obowiązki na stanowisku:
- dystrybucja artykułów spożywczych zgodnie z wyznaczonymi trasami,
- obsługa sklepów spożywczych w tym rozładunek dostaw, odbieranie zwrotów i reklamacji, obsługa dokumentacji transportowej i magazynowej, bieżąca obsługa pojazdu

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C,
- karta kierowcy, uprawnienia na przewóz rzeczy,
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
- mile widziane doświadczenie w transporcie artykułów FMCG,
- dyspozycyjność, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:
- pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę w systemie jednozmianowym,
- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy (wypłacane regularnie i terminowo),
- ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport,
- dostęp do platformy zakupowej Specjał Finanse: www.specjalfinanse.pl,
- zapewniamy cykl szkoleń z obszaru logistyki w systemie e-learningowym,
- wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Rzeszów, ul. Ciepłownicza 8

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 783 946 424

Żródło: https://www.olx.pl/oferta/kierowca-kat-c-rzeszow-CID4-IDrTK4H.html