KIEROWCA

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Logistyka i transport

KIEROWCA

Pełna treść ogłoszenia:

Opis stanowiska pracy

Firma z siedzibą w Rzeszowie poszukuje kierowców z Podkarpacia na busa do 3,5 T

Jazda po całej UE (włącznie z Anglią i Szwajcarią)

Wymagania

- Doświadczenie w transporcie międzynarodowym min 6 miesięcy
- Prawo jazdy kat. "B"
- Umiejętność wypisywania dokumentów przewozowych
- Umiejętność zabezpieczenia ładunku
- Niekaralność,uczciwość, odpowiedzialność
- Biegła umiejętność posługiwania się nawigacją
- Dbanie o stan techniczny oraz czystość pojazdu

Firma oferuje

- Nawigacja, CB oraz telefon służbowy
- Karty paliwowe Shell  + karta płatnicza

Poszukiwani kierowcy z nastawieniem na dłuższą współpracę.
Aplikacje CV prosimy przesyłać poprzez formularz.

Wynagrodzenie: - Wynagrodzenie stawka na start: za km (0,28) albo dniówka (180 zł) - płatne od razu po zjeździe z trasy - Premie za oszczędności i rzetelną pracę (spalanie, dbanie o auto, itp.)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.infopraca.pl/praca/kierowca/rzeszow/14228921