Inżynier/Technik Elektryk

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Inżynieria

Firma specjalizująca się od 30 lat w zakresie montażu instalacji elektrycznych w Polsce i za granicą poszukuje Kandydata na stanowisko:

INŻYNIER/TECHNIK ELEKTRYK W DZIALE REALIZACJI BUDÓW

Zadania:

• prowadzenie uzgodnień technicznych z klientami i wykonawcami
• zlecanie robót podwykonawcom
• opracowywanie kosztorysów
• tworzenie harmonogramów zatrudnienia
• tworzenie harmonogramów dostaw
• zatwierdzanie do realizacji dokumentacji technicznej

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, elektroenergetyka lub pokrewne) lub średnie techniczne
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• umiejętność pracy w zespole
• prawo jazdy kategorii B
• doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy :
• długofalową współpracę
• rozwój zawodowy – udział w dużych projektach
• pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie wczasów, karta Multisport)

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską p

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 518 215 122

Żródło: https://www.olx.pl/oferta/inzynier-technik-elektryk-w-dziale-realizacji-budow-CID4-IDoYfr2.html