INFORMATYK

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: IT

INFORMATYK

Pełna treść ogłoszenia:

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe
Umiejętności i uprawnienia:
ADMINISTROWANIE SIECIAMI KOMPUTEROWYMI

Zakres obowiązków: -ANALIZOWANIE I ROZWIĄZYWANIE ZGŁOSZONYCH BŁĘDÓW W DZIAŁANIU SYSTEMÓW I APLIKACJI,
-WSPARCIE TECHNICZNE UŻYTKOWNIKÓW SYSTEMÓW OPERACYJNYCH,
-UDZIAŁ W PRACACH PROJEKTOWYCH PRZY NOWYCH WDROŻENIACH
-PRZYGOTOWYWANIE NOWYCH STANOWISK PRACY ORAZ WSPARCIE TECHNICZNE WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW, SZKOLENIE PRACOWNIKÓW W ZAKRESIE IT POLICY,
-WSPÓŁUDZIAŁ PRZY PROJEKTACH WEWNĘTRZNYCH: STRONA INTERNETOWA, DBANIE I PODNOSZENIE POZIOMU BEZPIECZEŃSTWA OBECNYCH SYSTEMÓW.
W CODZIENNEJ PRACY BĘDZIE ISTOTNE:
-DOŚWIADCZENIE W OBSŁUDZE I NAPRAWIE SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO,
-WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE/WYŻSZE ZWIĄZANE Z BRANŻĄ IT,
-ZNAJOMOŚĆ MICROSOFT WINDOWS/ MICROSOFT OFFICE,
-DOŚWIADCZENIE W TWORZENIU ORAZ MODERNIZACJI SERWISÓW INTERNETOWYCH

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Rzeszów PODWISŁOCZE 46

Wynagrodzenie: od 2 100 PLN brutto

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Email: abara@supernowosci24.pl

Żródło: https://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?a7e98cdead29dea734080920dca5d3fe