Elektryk przemysłowy 12€/h Brutto + 55 Netto

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Sky-Personal, w dniu: 2019-07-08

Pełna treść ogłoszenia:

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY

Zarobki:  12€/h Brutto + 55 Netto Dieta dzienna

Zainteresowanych prosimy przesylac CV na ponizszy adres mailowy:

rekrutacja(a)sky-personal.de

Tel: 0049 5242 97 606 20

Mobil: 0049 159 045 272 79

O naszej firmie:

Firma sky Personal bezposredni niemiecki pracodawca oferuje prace dla hydraulików, elektryków, slusarzy i spawaczy, operatorow maszyn CNC, malarzy na terenie Niemiec. Dla każdego zainteresowanego dopasowujemy indywidualnie termin rozpoczęcia pracy odpowiadajacy kandydatowi.

Arbeitsgebar für qualifizierte Fach- und Führungskräfte.

ZADANIA:

• Przylaczanie kabli do rozdzielni oraz urzadzen przemyslowych.

• Rozprowadzanie róznego rodzaju kabli, przycinanie i wykańcznie okablowania przy użyciu róznych technik przyłaczeniowych.

• Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.

• Posługiwanie sie elektronarzedziami.

WYMAGANIA:

• Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego.

• Doswiadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.

• Wyksztalcenie zawodowe kierunkowe - techniczne lub elektryczne.

• Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.

• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz wlasny samochód na wyjazd.

• Umiejetnosc czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwoscia podwyżki.

• Zarobki: 11,40 € brutto + 60,00 € netto dziennej diety

• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.

• Wynagrodzenie płatne miesiecznie na konto pracownika.

• Możliwosc pobierania cotygodniowych zaliczek.

• Stałą pracę w oparciu o umowe o prace z pełnym pakietem socjalnym.

• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawce.

• Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.

• Prace w systemie jednozmianowym, zmianowym.

• Opieka polskiego koordynatora.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm sa gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę juz dzis!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim, niemieckim lub angielskim na adres Email:

1. j.mucha@sky-personal.de

Zaufany Partner Firma sky Personal

Telefon: 004952429760613

E-mail: elektryk@sky-personal.de

Z góry serdecznie dziękujemy za Państwa aplikację!

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Stuttgart

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: +49 52429760620

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl