Dyrektor Odziału

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Administracja biurowa

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym, planowanie, organizowanie i kontrola jego pracy,
  • Etyczne postępowanie w codziennej pracy,
  • Rekrutacja kandydatów na Doradców Klienta Biznesowego,
  • Realizacja planów sprzedażowych własnych i zespołu,
  • Szkolenie zespołu sprzedażowego,
  • Stawianie celów i monitorowanie ich realizacji,
  • Kształtowanie wizerunku Firmy jako renomowanej instytucji consultingowej.

Od idealnego kandydata oczekuje:

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży finansowej dla klienta MSP,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne - łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów z ludźmi,
  • Gotowość do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
  • Idealny kandydat powinien posiadać następujące cechy: zdolności analityczne, dokładność,
  • Terminowość, wytrwałość, silna determinacja i zaangażowanie w dążeniu do celów, samodzielność w rozwiązywaniu problemów, bardzo dobra organizacja czasu i pracy, zdolność szybkiego uczenia się, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wykształcenie co najmniej średnie,
  • Wiedza z zakresu bankowych i/lub unijnych produktów kredytowych oferowanych podmiotom MSP będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • Unikalne doświadczenie pracy w stabilnej i rozwijającej się firmie ceniącej swoich pracowników
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym Oddziale Firmy
  • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w środowisku biznesowym
  • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,
  • Profesjonalny dostęp do systemu E-learning, wsparcie marketingowe oraz merytoryczne,
  • Dla najlepszych – atrakcyjne programy motywacyjne.

Wynagrodzenie: Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń w intensywnie rozwijającej się firmie, składające się z części stałej oraz prowizji sprzedażowej,

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/dyrektor-odzialu-rzeszow,oferta,5599206