ASYSTENT SPEDYTORA

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Logistyka i transport

Możliwość rozwoju oraz awansu  .Wewnętrzne oraz zewnętrzne szkolenia.  Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz osiąganych wyników  .Kartę Multi SportStałe, stabilne zatrudnienie
ZADANIA
Realizacja postawionych celów
Budowanie i utrzymanie relacji z klientami i współpracownikami
Organizowanie i planowanie tras w transporcie międzynarodowym
Zarządzanie zespołem kierowców
Terminowa realizacja zleceń
OCZEKIWANIA
Biegły angielski
Dyspozycyjność
Nieszablonowe myślenie, komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy zespołowej, rzetelność
Mile widziany hiszpański, włoski lub niemiecki
Szukamy osoby szczerej, lojalnej, ceniącej sobie uczciwość, zaangażowanej w to co robi. Umiejącej współpracować w grupie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wyślij wiadomość

Żródło: http://www.praca.pl/asystent-spedytora_1893295.html