ASYSTENT NAUCZYCIELA

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Edukacja

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w dniu: 2017-11-24

Pełna treść ogłoszenia:

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)
Pozostałe wymagania
[Uprawnienie 1] : PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE [Umiejętność 1] : UMIEJĘTNOŚĆ BYCIA KONSEKWENTNYM I PRZEWIDYWALNYM [Inne] : WIEDZA NA TEMAT SPEKTRUM AUTYZMU I RZECZYWISTYCH POTRZEB UCZNIA ROZUMIENIE INNOŚCI ZACHOWAĆ UCZNIÓW Z AUTYZMEM, UMIEJĘTNOŚĆ EFEKTYWNEGO PRZEKAZYWANIA SWOJEJ WIEDZY DOSTOSOWANEJ DO POTRZEB I MOŻLIWOŚCI DZIECKA
Zakres obowiązków:
- WYPRACOWANIE SPOSOBU KOMUNIKACJI MIĘDZY DZIECKIEM I NAUCZYCIELEM, DZIECKIEM, KOLEGAMI - ROZWIJANIE WEWNĘTRZNEJ MOTYWACJI DZIECKA DO NAUKI I INICJOWANIA KONTAKTÓW SPOŁECZNYCH - POMAGANIE W REALIZOWANIU PROGRAMU EDUKACYJNEGO - ELIMINOWANIE ZACHOWAŃ PRZESZKADZAJĄCYCH W NAUCZANIU - ROZWIJANIE PEŁNEGO UDZIAŁU W ŻYCIU KLASY ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI INTEGRACJI - MONITOROWANIE POSTĘPÓW DZIECKA - NIWELOWANIE ZABURZEŃ POROZUMIEWANIA SIĘ MIĘDZY DZIECKIEM A ŚRODOWISKIEM - ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI NIEODZOWNYCH DO PODJĘCIA PRACY W KLASIE . W TEMACIE PROSZĘ WPISAĆ "ASYSTENT_NAUCZYCIELA"

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: STARZYŃSKIEGO 17, 35-508 Rzeszów

Wynagrodzenie: od 1 000 PLN brutto

Wymiar czasowy pracy: Pół etatu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: sekretariat@sp25.resman.pl

Wyślij wiadomość

Żródło: https://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?8487ec84227f34458ea05fa53a974207

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty